Jednodenní semináře

 

Jednodenní semináře, tematicky zaměřené workshopy či speciální lekce probíhají ve školce Maitrea ve Slušticích na Praze východ, kde rovněž vedeme pravidelné kurzy jógy.  Obec Sluštice se nachází 6 km východně od okraje Prahy mezi Říčany a Úvaly (6 km od Uhříněvsi, 6 km od Koloděj, 5 km od Úezda nad Lesy). Speciální lekce jsou tematicky zaměřeny na určitou část těla, na nácvik vybraných pozic či sestav nebo jsou zaměřeny více na relaxaci, dech a meditaci. Většinou se jedná o delší lekci v rozsahu 2-3h, tak abychom se lépe mohli ponořit do jógové praxe. Chcete-li se účastnit některé z uvedených akcí, rezervujte si prosím místo předem tel 737 076 337 nebo mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

cara

Aktuální přehled speciálních lekcí

 

new
new

CELODENNÍ SEMINÁŘ S TIBETSKÝMI MÍSAMI 4.3.

se zkušeným zvukovým terapeutem Františkem Horváthem. Tento intenzivní seminář vám poskytne hlubší pohled na tibetské zpívající mísy, jak po stránce teoretické a praktické, tak i po stránce zážitkové. Dopoledne se s tibetskými mísami seznámíte blíž, naučíte se je různými způsoby rozeznívat a dozvíte se spoustu zajímavých informací o jejich původu, složení nebo použití a to včetně praktických ukázek. Po obědě se pak s tibetskými mísami naučíte pracovat při dílně zaměřené na masáž zvukem (metoda sloužící k detoxikaci tělesných orgánů), kdy si vyzkoušíte jaké to je takovou masáž dostat a jaké to je jí dát. Na závěr tohoto zvukového semináře se pak budete mít možnost rozplynout při závěrečném koncertu nebo-li zvukové lázně těchto prastarých nástrojů. Seminářem vás provede František Horváth, více o něm nawww.kouzlozvuku.cz.  ​Není nutné mít vlastní tibetskou mísu. Nástrojů bude pro všechny dostatek.

ROZVRH:
10.00 - 12.00 Seznámení s tibetskými mísami (použití, složení, rozeznění, ukázky, dotazy, diskuze) 
12.00 - 13.00 Přestávka na oběd (s sebou si vezměte vlastní oběd)
13.00 - 16.00 Dílna na téma masáž zvukem tibetské mísy 
16.00 - 16.30 Přestávka
16.30 - 18.30 Meditační koncert s tibetskými mísami a gongem, více o koncertě na www.kouzlozvuku.cz/o-zvukove-koupeli
 

TERMÍN:  sobota 4.3. 10:00-18:30
MÍSTO: školka Maitrea ve Slušticích
CENA: 1 500 Kč

Počet míst je omezen kapacitou sálu. Rezervujte si místo předem na irenajoga@email.cz. Minimální počet je 12 osob, max. 16.

 

aktualita

RELAXAČNĚ MEDITAČNÍ PÁTEK s Irenou

 
Prodloužená lekce jógy pro hluboké uvolnění těla i mysli při svíčkách a s vůní éterických olejů.. Co nás čeká?
  • protažení a uvolnění nohou, kyčlí, zad, šíje
  • hluboce uvolňující pozice vycházející z restorativní jógy
  • meditační techniky a dechová cvičení
  • relaxace při zvuku zvonkohry Koshi a tibetských mís

TERMÍN: pátek 10.2. 2023, 18:00-20:30
CENA: 550 Kč

Máte-li o lekci zájem, rezervujte si místo na irenajoga@email.cz