15.-22.9. 2023 TÝDEN S JÓGOU NA OSTROVĚ SKIATHOS- naplněno

Týden s jógou u moře na řeckém ostrově Skiathos, krásné písčité pláže s pozvolným vstupem do moře, komfortní ubytování v hotelu s nádhernými výhledy na moře....jógové lekce s Irenou budou probíhat dvakrát denně....jógujte, relaxujte, naberte síly a objevte přírodní krásy tohoto ostrova.

Milí zájemci, tento pobyt je již naplněn. Těší nás Váš zájem. Další jógu u moře chystáme na jaro 2024. 

 

TERMÍN:
15.-22.9. 2023  

HOTEL:
Cape Kanapitsa Hotel & Suites****, více o hotelu na https://www.capekanapitsa.com/ Hotel se nachází v jižní části ostrova na vlastním poloostrůvku obklopen dvěma zátokami, přírodou, širým mořem, písčitými plážemi, cca 8 km vzdálen od hlavního města a 9 km od letiště. Nabízí úchvátné výhledy na Egejské moře.. 
 
 
JÓGOVÝ PROGRAM:
 • cvičíme dvakrát denně, na programu budou lekce klidné jemné terapeutické jógy, hathajógy, jedna lekce powerjógy, dechová cvičení, relaxace, meditace
 • celý program povede Irena
 
 CENA:
 • 27 000 Kč / osoba ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní
 • příplatek za jednolůžkový pokoj činí 5 200 Kč
 • částku lze rozdělit do 3 částí, po rezervaci platíte třetinu částky
 • Cena zahrnuje:
 • 7x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní
 • zpáteční letenka Praha – Skiathos, vč. letištních tax
 • letištní transfery do/z hotelu
 • lekce jógy 2x denně
 • služby českého delegáta
 • zákonné pojištění CK proti úpadku
 • Cena nezahrnuje:
 • komplexní cestovní pojištění
 • fakultativní aktivity, volitelné výlety
 • stravování kromě snídaně
 
VÍCE O OSTROVĚ SKIATHOS:
Řecký ostrov Skiathos na severozápadě Egejského moře je nejzápadnějším ostrovem ve skupiny Severní Sporady. Skiathos s rozlohou cca 60 km2 leží východně od poloostrova Pelion a západně od ostrova Skopelos. Je asi 12 km dlouhý a 6 km široký a jeho obvod je 48 km. Má členité pobřeží se zálivy, mysy a poloostrovy. Terén je hornatější na severním pobřeží, s nejvyšším vrcholem 433 m n. m.
Idylický ostrov Skiathos se chlubí krásnou přírodou plnou borovic a více než 60 nádhernými plážemi v jižní části. Pláže jsou většinou písečné s pozvolným přechodem do vody.
Na severní straně ostrova Skiathos se schovává mnoho krásných jeskyní, k nimž se dá dostat pouze lodí. Skiathos je hustě zalesněn borovicemi, platany, duby a olivovníky a má také různé druhy rostlin. Nejvíce lesnatá je východní strana, ekologicky chráněná a celým Řeckem uznávaná jako vzácný biotop. Ostrov si přes svou stále vzrůstající popularitu zatím udržuje svou přirozenou krásu a daří se zde vytvořit ideální symbiózu komerčního turismu při uchování přírodních krás.
Milovníky přírody potěší Skiathos 197 km dlouhou sítí turistických stezek, představujících ideální způsob průzkumu místních krás. Stezky vedou na osamělé pláže, ke starým klášterům a na vrcholy kopců s úžasnými výhledy.
Města u pobřeží jsou většinou postaveny kaskádově do kopců. Skládají se z bílých domků s červenými střechami a jsou propleteny labyrintem uliček. Barů, taveren a restaurací s nabídkou řecké i kontinentální kuchyně je všude dostatek.
Nedávno se ostrov proslavil především natočením filmového muzikálu Mama Mia.
Na východě ostrova stojí v krásném zálivu hlavní město Skiathos. Místní obyvatelé je nazývají Chora. Hlavní město je také přístavem. Nedaleko odtud se nalézá mezinárodní letiště Papadiamantis.

 

REZERVACE:
Tento pobyt pořádáme společně s Blue Banana Travel ve spolupráci s CK Inex. Máte- li o tento zájezd zájem, rezervujte si místo vyplněním rezervačního formuláře. Do 24h Vás budeme kontaktovat, předáme Vaši rezervaci CK, která s Vámi doladí veškeré detaily, smlouvu i zálohu k pobytu. Máte- li jakýkoliv dotaz, kontaktujte nás na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo tel. 737 076 337.
Rezervaci můžete učinit rovnou u Blue Banana Travel na: https://www.bluebananatravel.cz/project/joga-more-relax-skiathos-recko-s-lektorkou-irena-hyblerova-15-9-22-9-2023/
Chcete-li se informovat ohledně zájezdu, ubytování můžete je kontaktovat na  +420 777 819 682, +420 724 849 428.

 

REZERVUJTE ZDE

letak