15.12. 2023 meditační koncert tibetských mís ve Slušticích u Prahy

Koncert tibetských zpívajících mís, neboli relaxačně meditační zvuková lázeň. Tóny tibetských zpívajících mís dokážou naši mysl rychle a příjemně zklidnit, čímž se mysl uvolní, odpočine si a umožní i zbytku těla se zregenerovat. Ať už meditujete pravidelně nebo slovo meditace slyšíte poprvé, může pro vás být setkání se zvukem tibetských mís v mnoha ohledech velice přínosné ba hluboce transformativní. Orchestr tibetských mís bude svým zvukem majestátně doplňovat metrový Gong. Koncertem vás provede František Horváth, který se prací s tibetskými mísami věnuje intenzivně od roku 2008. Více o něm na www.kouzlozvuku.cz. Při koncertě je doporučené (ne však nutné) ležet v relaxační poloze v lehu na zádech. V sále je možno si půjčit deky a jógové válce na vypodložení.

 

TERMÍN:
pátek 15.12. 2023 18:00-19:45

MÍSTO KONÁNÍ:
školka Maitrea, Sluštice 11, Praha východ. Obec Sluštice se nachází cca 6 km východně od okraje Prahy, mezi Úvaly a Říčany, cca 6 km z Uhříněvsi a z Koloděj

CENA:
  • 450 Kč za osobu, platí se předem na účet

 

VÍCE O FRANTIŠKOVI HORVÁTHOVI

František Horváth pracuje se zvukem tibetských zpívajících mís a léčivým potenciálem lidského hlasu. Prací s tibetskými mísami se intenzivně zabývá od roku 2008. Během svého studia rozsáhlých oblastí vibroakustické terapie měl možnost učit se od takových mistrů jako je Simon Heather, zakladatel britské College of Sound Healing nebo Dr. Lobsang Dhondup Tsang, který je jedním z léčitelů Dalajlámova doktora v Institutu tibetské masáže v indickém městě McLeod Ganj (Dharamsala). Prošel učitelským výcvikem práce s tibetskými mísami u mistra zvuku Kalyana Krishny Tamrakara v nepálském Kátmándú a také je registrovaným zvukovým masérem metody Petra Hesse na německém Institutu Petra Hesse.

V současné době se plně věnuje práci se zvukem zpívajících mís a pořádá po České republice meditačně relaxační koncerty, semináře a praktické dílny zaměřené na použití zvuku těchto nástrojů v domácím léčitelství.

"Tibetské zpívající mísy jsou již roky neodmyslitelnou součástí mého života a nadále mi pomáhají v sobě i v lidech kolem podporovat zdraví a v dnešní době tak vzácný klid mysli. V tónech tibetských mís nacházím hloubku, klid a uvolnění, stavy tak důležité pro zdravý tělesný i mentální vývoj. Postupem času jsem i díky zpívajícím mísám mohl poznat, co to skutečně je meditace - ten stav naprostého odevzdání a splynutí s naší nejhlubší Podstatou. Největším potenciálem tibetských zpívajících mís je v mých očích právě schopnost nás hluboce uvolnit, ztišit mysl a umožnit nám tím nahlédnout naší pravou Podstatu a dosáhnout sjednocení - skutečný cíl veškeré jógy."

Zvuk tibetských mís také léčí, očišťuje tělo od toxinů, rozpouští energii vyžitých mentálních vzorců, podporuje proudění prány a revitalizuje tělesné tekutiny, navozuje pocit spokojenosti, vyrovnanosti a jasnosti a napomáhá hojení. 

 

REZERVACE:

  • Máte-li o tuto lekci zájem, rezervujte si místo předem.
  • Více o lekcích jógy konané ve Slušticích naleznete na stránkách www.jogaslustice.cz

 

                                                                                                                          REZERVUJTE ZDE