Jednodenní semináře

 

Jednodenní semináře, tématicky zaměřené workshopy či speciální lekce probíhají ve školce Maitrea ve Slušticích na Praze východ, kde rovněž vedeme pravidelné kurzy jógy. Chcete-li se účastnit některé z uvedených akcí, rezervujte si prosím místo předem tel 737 076 337 nebo mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Aktuální přehled seminářů:

Jóga pro mužeJÓGA PRO MUŽE vede Robert
TERMÍN: neděle 9.4. 9:00 - 11:00
PROGRAM: workshop je určen pro všechny muže bez rozdílu věku jak pro začátečníky, tak i pro ty, kteří již nějakou dobu praktikují. Intenzivní dvouhodinové seznámení se základy dynamické jógy. Začneme tím nejdůležitějším: nácvikem plného jógového dechu a v něm pak projdeme pozdravy slunce a jeho možné obměny. Vybrané stojné balanční pozice, ásany na podložce a na závěr nebude chybět ani cvičení na rozvoj životní energie a hluboká jógová relaxace.
CENA: 320 Kč
MÍSTO: Centrum Na Fialce, Mánesova 2530/3a, Říčany, REZERVACE MÍST JE NUTNÁ, místo si rezervujte přímo v centru na recepci, tel. 323 606 157, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
jing jógaWORKSHOP JIN JÓGA, zaměření se na meridián jater a žlučníku vede Irena
TERMÍN: sobota 10:00- 12:30
PROGRAM: workshop inspirován jinovou praxí jógy, v jinových pozicích se setrvává dlouhou dobu, tělo se tak uvádí do tichosti, klidu a jemnosti. Díky tomu se můžeme přiblížit meditativnímu stavu mysli. Na jaře je dle čínské medicíny nejvíce aktivní žlučník a játra, v tomto období můžeme tyto orgány nejvíce ovlivnit. Zaměříme se tedy na pozice, které významně ovlivňují meridiány žlučníku a jater. Součástí workshopu jsou dechová cvičení a další relaxační techniky.
CENA: 320 Kč
MÍSTO: školka Maitrea, Sluštice, Praha východ
 
relaxační jógaRELAXAČNÍ JÓGA vede Irena
TERMÍN: pátek 21.4. 18:00- 20:00
PROGRAM: relaxační jógové pozice a delší setrvání v nich, ásány na protažení a uvolnění zad, kde se často udržuje napětí a stres (zejména v oblasti beder), ale taky na uvolnění v oblasti ramen a trapézů. Dále se budeme zabývat koncentračními a dechovými technikami, které podporují uvolnění a zklidnění nejen těla a naší mysli.
CENA: 220 Kč
MÍSTO: školka Maitrea, Sluštice, Praha východ

Více o jednotlivých víkendech naleznete v záložce TERMÍNY