Jóga pro začátečníky v Mikulově

První jógový víkend v roce 2019 bude určen pro jógové začátečníky nebo ty, co již nějakou dobu jógu praktikují a chtěli by si prohloubit základy. Jedná se o termín 11.-13. 1. Tento víkend pořádáme v námi oblíbeném hotelu Galant v Mikulově. Při nevlídnosti počasí můžeme trávit volnou chvíli ve wellness centru (bazén, vířivka, saunový svět, stylová relaxační místnost), které se rozprostírá na střeše hotelu s výhledem na Svatý Kopeček a na zámek.

 

PÁR SLOV K JÓGOVÉMU PROGRAMU:

Páteční lekce s názvem První dotek jógy bude velmi jemná, začátečníci se seznámí s technikou plného jógového dechu, se správným držením těla v zákládních pozicích a s principy cvičení jógy. Odpolední lekce povede Irena.

Sobotní ranní lekci povede Robert a provede vás krok za krokem sestavou pozic s názvem "pozdrav slunce".

Odpolední blok lekcí se skládá z jógy zaměřené na stojné a rovnovážné pozice. Poté následuje povídání o jógovém dechu a jeho vlivu na náš organismus, samotný jeho nácvik a vnímání dechu jako prostředek vedoucí ke zvnitřnění a bdělé pozornosti. Sobotní odpolední program bude zakončen prodlouženou relaxací.

Ranní nedělní lekce s názvem Jóga v rytmu dechu poplyne v pomalém tempu, kdy jednotlivé pozice probírané v předchozích hodinách budou navazovat jedna za druhou s krátkými vydržemi. Jedná se o takové shrnutí celého víkendu.

Více o jednotlivých víkendech naleznete v záložce TERMÍNY